O nás

O nás

AUKLEO s. r. o. / realitná a aukčná spoločnosť  pôsobí na realitnom trhu ako realitná kancelária a zároveň vykonáva činnosť dražobníka podľa zákona č. 527/2002 Z. z. o dobrovoľných dražbách v znení neskorších predpisov.

Svojou činnosťou nadväzuje na služby poskytované JUDr. Magdalénou Habrekovou, ktorá na trhu s nehnuteľnosťami poskytovala služby od roku 2004 do konca roku 2017 ako živnostník, pod názvom STUPAVSKÁ REALITKA.

Naším cieľom je poskytovať kvalitné a komplexné služby s dlhodobou tradíciou. Vždy dbáme o najvyššiu úroveň profesionality a dobré meno. Vytvárame tak predpoklady pre návrat spokojných a návštevu nových klientov.

Spokojný klient je pre nás vždy na prvom mieste, klient, ktorý už pri prvom stretnutí musí mať pocit, že kúpa, predaj alebo prenájom jeho nehnuteľnosti sú zverené do správnych rúk.

Vysoká kvalita a tradícia nami poskytovaných služieb je vonkajšou objektivizáciou vnútorných kvalít a odbornosti nášho pracovného tímu – právnicke vzdelanie a mnohoročné skúsenosti v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami.

Vzťahy s klientmi sú vždy založené na dôvere, úcte a porozumení a preto väčšina obchodov s nehnuteľnosťami sa uskutočnila na základe zmlúv o výhradnom sprostredkovaní predaja / prenájmu nehnuteľností.

 

Naše služby

Základnými zásadami ktorými sa naša spoločnosť riadi pri poskytovaní svojich služieb sú čestnosť, zodpovednosť, diskrétnosť a spoľahlivosť. Ich dodržiavanie je pre nás vždy prioritou číslo jedna. Aj vďaka tomu sme Vašim stálym a vyhľadávaným realitným a obchodným partnerom už viac ako 13 rokov.

Prácu, ktorú pre Vás robíme máme radi a ponúkame Vám:

 • sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu Vašej nehnuteľností
 • právne služby a poradenstvo v oblasti realít
 • vyhotovenie všetkých druhov zmlúv súvisiacich s realitnou činnosťou
 • zastupovanie v katastrálnych konaniach
 • určenie všeobecnej hodnoty nehnuteľnosti
 • službu agenta kupujúceho
 • odborné poradenstvo a príprava nehnuteľnosti na predaj ( homestaging)
 • inzerciu Vašej nehnuteľnosti na najvyhľadávanejších realitných portáloch formou prioritných inzerátov
 • zabezpečenie notárskej úschovy ( najbezpečnejší spôsob zaplatenia kúpnej ceny )
 • zabezpečenie znaleckých posudkov u súdnych znalcov
 • organizovanie dobrovoľných dražieb

Naše služby poskytujeme na zmluvnom základe, províziu za sprostredkovanie predaja/ prenájmu Vašej nehnuteľnosti si s Vami dohodneme na osobnom stretnutí. Províziu u nás zaplatíte až po úspešnom zrealizovaní predaja nehnuteľnosti.

Radi Vás privítame u nás v kancelárii v centre Stupavy, na Hlavnej ulici č. 32, vedľa Tatra banky a Zubnej ambulancie.

Tešíme sa na prípadnú spoluprácu s Vami pri predaji alebo prenájme Vašej nehnuteľnosti a za prejavenú dôveru Vám ďakujeme !

 

Spoločníci

Mgr. Miroslav Habrek

+421 915 735 406

habrek@aukleo.sk

 

JUDr. Magdaléna Habreková

+421 907 153 422

habrekova@aukleo.sk