Referencie

Služby realitnej kancelárie AUKLEO – pani JUDr. Habrekovej hodnotíme ako mimoriadne kvalitné, a preto s čistým svedomím budeme odporúčať ich využitie

Sme veľmi radi, že sme oslovili práve realitnú kanceláriu AUKLEO – pani JUDr. Magdalénu Habrekovú ohľadom predaja našej nehnuteľnosti.
Zmluvné strany sa môžu v plnej miere spoľahnúť na vysoko profesionálny prístup, ústretovosť, diskrétnosť a mnohoročné skúsenosti v oblasti kúpy a predaja nehnuteľností.
Ďakujeme Vám pani doktorka Habreková a prajeme Vám veľa zdravia a úspechov v ďalšej Vašej činnosti.
Ivanovi

 

Je mi potešením pre realitnú kanceláriu p. Habrekovej napísať pozitívnu odozvu…

Príjemné vystupovanie resp. nejaký základný servis… to dnes dostanete všade. U pani Habrekovej som však dostal to, čomu sa hovorí pridaná hodnota. Vysoko oceňujem hlavne skúsenosti, prístup, profesionalitu a cit aj pri riešení trošku zložitejších situácii.
Ďakujem a želám veľa úspechov vo Vašej práci.
Arpád Döme

 

STUPAVSKÁ REALITKA ma upútala…

Dobrý deň pani doktorka,
Veľmi rada len potvrdím to, že som bola s Vašim prístupom a službami pri predaji bytu na Bočnej ulici v Stupave veľmi spokojná.STUPAVSKÁ REALITKA ma upútala na plagáte po ceste von zo Stupavy, potom už nebol problém nájsť Vás na internete a skontaktovať sa s Vami. Skutočne, predaj môjho bytu sa nehýbal až kým som ho nedala k Vám. Odrazu chodili klienti na obhliadky.Vaše profesionálne vystupovanie, prehľad v tejto oblasti, pohotové reagovanie na klientov a bohaté skúsenosti podčiarknuté právnickým vzdelaním len zaručujú serióznosť, kvalitu a istotu, v dnešnej dobe veľmi vzácne však nesmierne dôležité !S prehľadom zvládnete aj tých „ťažších/špekulujúcich“ klientov Vašim sebaistým vystupovaním, ale hlavne znalosťami.To znamená, že Vaši klienti sa nemusia o nič starať a pritom majú záruku, že predaj či kúpa nehnuteľnosti prebehne korektne pre obe strany (kupujúci/predávajúci).Určite Vás budem odporúčať ďalším potenciálnym klientom.
Ďakujem ešte raz za všetko a želám Vám veľa úspechov.
Srdečne,
Mgr. Ingrid Töröková, PhD.

 

V lednu tohoto roku jsem se obrátil na majitelku realitní kanceláře STUPAVSKÁ REALITKA JUDr. Magdalénu Habrekovou, aby mi pomohla pronajmout byt,…

který vlastním ve Stupavě v novostavbě v ulici Dlhej, na okraji Stupavy. Dnes je byt efektivně pronajatý, přičemž bylo nutno řešit nejen běžné otázky právní, ale i otázku dovybavení bytu. Paní Habreková spojuje dle mého soudu nutnou opatrnost při výběru klientů s vysokou flexibilitou, když se objeví dobrý a solidní nájemce.
Mgr. MUDr. Tomáš Hájek Dr.

 

Realitné služby p. JUDr. Magdalény Habrekovej – STUPAVSKÁ REALITKA som využila už druhý krát…

Jej skutočne profesionálny a ľudský prístup ma presvedčil opätovne o správnosti môjho výberu. Byt bol do dvoch týždňov predaný, vybavila naozaj všetko, čo sa vybaviť dalo, mala som pocit, že aj nad rámec svojich povinností. Bola maximálne ochotná a ústretová. Odporúčam každému, kto potrebuje pomoc s predajom, alebo kúpou nehnuteľnosti.
Katarína Hauptvoglová

 

Realitnú kanceláriu STUPAVSKÁ REALITKA môžem len vrelo odporúčať

každému, kto kupuje alebo predáva nehnuteľnosť. Pani majiteľka JUDr. Magdaléna Habreková pristupuje ku klientom ľudsky a vždy sa snaží pomôcť a všetko urobiť tak, aby bol kupujúci aj predávajúci spokojný. Vždy keď som sa stretol a pani JUDr. Habrekovou bolo cítiť, že jej na klientovi veľmi záleží. Vždy je ochotná pomôcť aj nad rámec svojich povinností a za to jej ďakujem.
Spokojný klient, Ing. Ján Rjabinčák

 

Služby realitnej spoločnosti STUPAVSKÁ REALITKA,

sú na vysokej úrovni, najmä vďaka profesionálnemu a priateľskému prístupu pani JUDr. M. Habrekovej. So spoluprácou pri kúpe bytu som bola veľmi spokojná, preto odporúčam.
Tatiana, Bratislava

 

Dobrý deň, pani doktorka, …

ďakujem vám za sprostredkovanie kúpy bytu, ktorý sa nachádza v dobrej a tichej lokalite, bola som veľmi spokojná s vašim profesionálnym a ľudským prístupom, ochotou a dobrými radami. Vašu realitnú kanceláriu budem odporúčať ďalej, prajem vám veľa úspechov v práci.
S úctou  Gabriela Šaranská

 

Skúsenosti s realitnou kanceláriou JUDr. Magdaléna Habreková – STUPAVSKÁ REALITKA …

Tento rok moja mama predávala byt v Stupave, nakoľko bola odcestovaná splnomocnila ma na jeho predaj. Oslovili sme realitnú kanceláriu JUDr. Magdalény Habrekovej a boli sme veľmi spokojní. Od prvého kontaktu, kedy sme dostali kompletné informácie ako bude predaj prebiehať až po podpis zmlúv a odovzdanie bytu novému majiteľovi všetko prebiehalo hladko, bez stresov. Boli sme spokojní s prístupom JUDr. Habrekovej, s právnym servisom, s vybavením všetkých podkladov, s rýchlosťou predaja a hlavne s ústretovosťou zo strany realitnej kancelárie.
Lenka Lajchová

 

Ďakujeme pani doktorke Habrekovej za predaj nehnuteľnosti.

Sme veľmi spokojní. Pracuje na veľkej profesionálnej úrovni, veľké znalosti, o všetko sa postarala, budeme ďalej odporúčať. Veľká vďaka!
Peter Erdélyi a partnerka Emília

 

V prvom rade chceme pani JUDr. Habrekovej veľmi poďakovať

pri kúpe bytu nám veľmi pomohla, vybavila všetko potrebné, ba aj niečo navyše.Nikdy sme zatiaľ nekupovali nehnuteľnosť, tak nám všetko veľmi ľudsky vysvetlila ako to prebieha. Všetko to, čo povedala aj dodržala, nemali sme žiadny problém, všetko išlo podľa plánu tak, ako nám povedala prvý deň.Pani JUDr. Habreková je veľký profesionál, určite ju budeme odporúčať ďalej a ak budeme niečo opäť riešiť ohľadne nehnuteľností, určite sa obrátime na STUPAVSKÚ REALITKU pani JUDr. Magdalény Habrekovej.
Ešte raz ďakujeme !
Lenka a Martin

 

V zhone každodennej operatívy až teraz sa dostávam k záverečnej bodke vo veci predaja môjho bytu na Bočnej ulici v Stupave.

Rád by som sa Vám poďakoval touto cestou za odborné poradenstvo a vysoko profesionálny prístup. Je vidno, že Vašu prácu vykonávate ozaj s chuťou a nadšením, čo sa v dnešnej dobe stáva bohužiaľ skôr raritou. Som veľmi rád, že som s Vami mohol spolupracovať a určite Vás odporučím aj ostatným známym.
Ing. Branislav Vitko

Spolupráca so STUPAVSKOU REALITKOU bola nadmieru príjemná a profesionálna.

Napriek tomu, že bolo treba zosúladiť rozvrh troch aktérov transakcie, všetko sa stihlo na čas. Poradenstvo a právna pomoc pri príprave zmlúv a vkladov do katastra bola taktiež profesionálna. Ako predajca som mal full servis a nemusel som riešiť detaily transakcie. Ak by som kupoval alebo predával nehnuteľnosť v danom regióne, opäť by som vyhľadal pani Habrekovú.
Richard Reich